13 maja 2015

Pytanka

Hej to nie jest post ,tylko mam 6 pytań do was dotyczące bloga.


- chcecie abym dodała post o tym co zabieram na 4-ro dniową wycieczkę z klasą ? ( + coś o niej )
 - chcecie abym dodała post podsumowujący wycieczkę ?
 - chcecie serię postów w którym będę opisywała 1-2 dni z mojego życia ? ( ona by była rzadko )
 - chcecie nowy design czy podoba się wam ten ?
 - chcecie post o Książce pod tytułem ?
 - chcecie post o moich rysunkach ?


*zdjęciadlauwagi*

11 maja 2015

FOTOGRAFIA #2 sepiaCześć przepraszam że znów jest post o fotografii ale niestety nie miałam pomysłu na posta ! Do głowy wpadł mi tylko pomysł na post fotograficzny ! No więc w dzisiejszych zdjęciach postawiłam na SEPIĘ. sepia kojarzy mi się z takimi starymi aparatami i w ogóle starymi czasami !  Bardzo mi się s podobała sepia ,choć kliknęłam ją w photoscape przypadkiem hehe ! Wydaje mi się że mój kot idealnie sprawdza się w roli modela i świetnie mu w sepii ! Zapraszam do oglądania zdjęć <3
9 maja 2015

FOTOGRAFIA #1 - białe kwiatki

Z racji tego że kocham robić zdjęcia ,mam ich setki i że wszędzie ze sobą biorę zdjęcia postanowiłam rozpocząć na blogu serię postów  FOTOGRAFIA ! te posty będą się pojawiały co jakiś czas ( co tydzień ,2 a może miesiąc ) Będą wtedy kiedy zrobię jak najładniejsze zdjęcia !   No więc zapraszam do oglądania zdjęć ! Piszcie swoje recenzje co d tych zdjęć w komentarzach ! Które zdjęcia się wam najbardziej podoba ?
nie wiem czemu ale te kwiatki przypominają mi popcorn hehe !

6 maja 2015

zabawki z dzieciństwa


Każdy z  nas gdy był takim tycim tycim szkrabem na pewno miał dziesiątki ,a nawet i setki zabawek ! Miał laleczkę dzidziusia którą się opiekował dawał jej jeść ,woził w wózeczku ,usypiał.  Misia bez którego nie mógł zasnąć ! albo samochodzik bez którego nigdzie się nie ruszał ! Gdy jeszcze nie umieliśmy mówić ,chodzić  nie mieliśmy przyjaciół ,takich jak teraz. Ale za to mieliśmy coś pięknego ! Dwie proste rzeczy które wystarczały nam do szczęścia ~ zabawki i wyobraźnię.Zabawki były pozornie zwykłym przedmiotem bez wartości ,ale my umieliśmy podarować im coś niezwykłego ! ~ życie Potrafiliśmy dać im rodzinę ,przyjaciół ,życie. Nawet gdyby były to te same zabawki i tak dla każdego miałyby inną historię. Niektórzy stare zabawki wyrzucają ,a niektórzy zatrzymują. Nie  powinno się wyrzucać przyjaciół z dawnych lat ! Takie zabawki mogą służyć jako urocza ozdoba pokoju i przepiękne wspomnienia.

Dziś przygotowałam dla was sesję z jednym z wielu moich pluszaków. Co prawda nie jest on moim ulubionym ,ale w tamtej chwili nie mogłam go znaleźć :/
2 maja 2015

Odnaleść pasję


Czy odnaleźliście już w sobie prawdziwą pasję ? Czy dalej jej szukacie ? Czasami takiej pasji się szuka BARDZO długo. Ja na przykład szukałam jej kilka lat. Próbowałam sił w różnych rzeczach ,al e radość z nich przechodziła mi po 2/3 dniach. A może i nawet krócej ! Raz myślałam że projektowanie ubrań jest moją pasją ,raz że rysowanie itd. itd. Pewnie nie wszyscy z was mają pasje. Niektórzy już je znaleźli , niektórzy nadal szukają ,a jeszcze inni nawet o tym nigdy nie myśleli ! Nie musicie jej na siłę szukać. Pasja sama do was przyjdzie.  Moją pają jest fotografia. Tak wiem nie robię jakiś idealnych zdjęć ,ale mi się podobają ! I to jest najważniejsze ! No to teraz zostawiam was z dziełami mojej pasji !