O mnie

Tutaj (nie)typowa 12-nastolatka (prawie 13-nasto) która kocha blogować ! Oprócz blogowania jej pasją jest malowanie i szkicowanie.Autorka bloga posiada dwa dzieła Keri Smith przetłumaczone na język polski ,a dokładniej Zniszcz ten dziennik i To nie książka.Na blogu możecie znaleść posty typu Diy , Ciy , przemyślenia , lifestyle , od niedawna outfidy i wiele więcej.   Jeśli nie wiecei mam na imię Martyna ,ale mówią na mnie Marti. Blog nazywa się Kicajka ponieważ mówili kiedyś tak na moją ciocię i stwierdziłam ze fajna byłaby to nazwa bloga. Kicajka też wzięła się z tąd że mam na nazwisko Zając a zające "kicają". Jeśli chcecie wiedzieć co lubię robić w wolnych chwilach zapraszam do dalszego czytania.

No więc w wolnych chwilach lubię obejrzeć jakiś film lub  serial. Często o 15.00 oglądam szkołę , a o 16.00 Violettę. Tak wiem niektórzy z was jej nienawidzą i uważają że wszystkie  V-lovers są głupie itp. ,ale to że oglądam Violettę wcale nie świadczy o mnie ,o moim charakterze itp. Oglądam ją bo po prostu jest to fajny serial i wciąga. W wolnym czasie lubię także rysować ,malować ,szkicować , oglądać kreskówki ,bawić się z siostrą , uzupełniać To nie książkę  i wiele więcej ,ale  nie jestem w stanie wymienić wszystkich rzeczy.

No może na koniec powiem wam jeszcze że jestem Firanką i kotką stuu . Oprócz tego należę jeszcze do Kikanators , unnormals , szczurkanators ,twinis ,i rezinators.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie jeszcze więcej czytaj mojego bloga ! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz bardzo dziękuję.Zostawiajcie linki do swoich blogów a ja je odwiedze :)