Współpraca

Witam serdecznie! Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z moim blogiem — napisz. Zazwyczaj odpiszę ci tego samego dnia. Skrzynkę pocztową sprawdzam codziennie o różnych porach. Jeżeli jednak nie otrzymałbyś odpowiedzi, spodziewaj się jej nie dłużej niż po upływie czterdziestu ośmiu godzin.


Do bloggerów ;        
 Jedyny kontakt ze mną jest poprzez e-mail oraz moje prywatne konto na Facebooku czy też oficjalną stronę bloga aska , i tumblira. Chcesz wysłać mi paczkę lub list — nie ma problemu. Jesteś moją czytelniczką? Mieszkasz w Józefowie (województwo Lubelskie) okolicach lub chcesz się spotkać — jestem jak najbardziej za! Chętnie zawieram nowe znajomości. Jesteś blogerem mogącym zaoferować mi coś sensownego? Pisz śmiało. Na pewno się dogadamy. Więcej o mnie w zakładce Kontakt oraz O mnie


Do firm Witam! Jestem zainteresowana oraz otwarta  na współprace z firmami. Mogą być one z branży odzieżowej, biżuteryjnej, obuwniczej czy też kosmetycznej. W zamian za otrzymany produkt mogę zaoferować: baner umieszczony w pasku bocznym, dokładną, subiektywną i rzetelną recenzje na temat danego artykułu czy też kilkukrotne stworzenie stylizacji.   Czasami podejmuję się  kręcenia video recenzji. Zaznaczam również, iż nie umieszczam „gotowych” tekstów podesłanych przez producenta. Odmawiam współpracy, gdy pierw musiałabym zrobić post promujący ubrania firmy, tak zwany kolaż. Jestem otwarta na wyjazdy sponsorowane, otwarcia sklepów, organizowanie konkursów dla czytelników, patronat oraz oferowanie mi i moim obserwatorom korzystnych bonów, rabatów oraz promocji do wykorzystania w waszym sklepie (inne formy do ustalenia). 
 Chcesz współpracować z moim blogiem ? NAPISZ !


Mail: martineczka96@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz bardzo dziękuję.Zostawiajcie linki do swoich blogów a ja je odwiedze :)