13 kwietnia 2015

Mój pogląd na świat, jego wady, zalety

         Podoba się wam jak zbudowany jest ten świat ? Widzicie w nim same wady ? ,czy może są też jakieś jego zalety ? A może są tylko one ? Niektóre osoby uważają że w świecie w którym żyjemy nie obejdzie się bez wad.  Tymi wadami głównie są ludzie. Nie wszyscy ,ale większość. Jest kilka typów ludzi. Są biznesmeni ,politycy itp. ( niektórzy ) Którzy kradną pieniądze przez to że np. proszą o pieniądze na niby jakiś wyjazd ,a tak na prawdę nigdzie nie chcę wyjechać.

Są także potocznie zwani "dresiarze" którzy chcą czyścić Polskę  z bezdomnych ,żebraków ,itp. Ci "dresiarze"  biją tych którym nie starcza na życie itd. Są także bandyci ,zabójcy. Oni nie robią nic pożytecznego. Jedynym dobrym złodziejem jest Robin Hood ,który zabierał bogatym i oddawał biednym hehe !Ale są także ludzie którzy "wyłapują" ludzi którzy szkodzą. Tym ludźmi głównie są Policjanci ,sędzia , uczciwi ludzie. Dobry człowiek który nikomu nie szkodzi powinien mieć tylko jedną ważną cechę - UCZCIWOŚĆ. Uczciwość jest najważniejsza ! Oczywiście oprócz niej jest także bezinteresowna pomoc , i wiele innych cech.
           Niektórym ludziom się także to że na ziemi jest pełno śmieci ,zanieczyszczeń. Nie podoba  się imto że wszędzie jest brudno ,powietrze jest nieczyste itp. To według ich także jest wina ludzi ,bo kto śmieci ? ptaki ? Nie ! to niektórzy ludzie.


No ,mam nadzieję że podobał się wam ten "troszkę anarchistyczny " post <3 ( "niektórzy"  to znaczy ja ? może tak ,może nie . niech to pozostanie tajemnicą )

7 komentarzy:

 1. Polecam jak coś nam się nie podoba zacznijmy od Siebie to zmieniać ;D!
  http://feather92.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepraszam czy moglabys napisać jeszcze raz ? bo nie zrozumiałamam nadzieję E to nie hej tylko rada i oczywiście zastosuje się do twoich rad :)

   Usuń
 2. Śliczny design bloga! Bardzo podoba mi się twoja stylizacja :)
  slodkanatuus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Supi pomysł na post! A no i bardzo ładny wygląd bloga!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy jeszcze nie czytałam takiego postu na blogu. Niestety najczęściej widzę wady, pewnie dla tego że jest ich najwięcej.
  Może wzajemna obserwacja? Napisz u mnie.
  http://alia-natalia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety częściej jest tak, że bardziej zauważamy wady, niż zalety, których jest równie bardzo dużo.

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję.Zostawiajcie linki do swoich blogów a ja je odwiedze :)